Projekt asszisztensi pozíció Gödöllőn (diákmunka)

A Civil Iránytű Alapítvány (http://civiliranytu.hu/ ), az Urbango Gödöllő (https://godollo.urbango.hu/ ) és a Magyar Élelmiszerbank Egyesület (https://www.elelmiszerbank.hu/ ) egyes projektjeihez kapcsolódó projekt asszisztensi feladatok ellátására keresünk embert hosszú távra. A munkavégzés részben rugalmas (egyetemi tanulmányok mellett is végezhető), javarészt távmunka.

Feladatok:

  • Szövegírás, marketing és egyéb anyagok összeállítása
  • Ügyintézések
  • Telefonügyelet (Urbango játékokhoz)
  • Részvétel rendezvények megvalósításában
  • Adminisztratív feladatok

Amit kérünk:

  • Önállóság, szervezőkészség, precizitás, megbízhatóság
  • Jó kommunikációs készség (szóban és írásban is)
  • MS Word, Excel gyakorlott használata
  • Legalább B2-es szintű angol nyelvtudás (a tudás a fontos, papír nem kell róla…)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Rendelkezésreállás hétvégén is (Urbango telefonügyelet, előre egyeztetett időszakokban)

Ami előny, ha van:

  • Saját laptop
  • Autó (használata esetén költségtérítést természetesen fizetünk)
  • Már meglevő munkatapasztalat hasonló témában

Amit kínálunk:

  • Részben rugalmas munkaidő
  • Távmunka lehetősége
  • Tanulás/fejlődés az alábbi területeken:
    • projekt management
    • marketing/kommunikáció
    • rendezvényszervezés
    • vállalkozáshoz és civil szervezetekhez kapcsolódó adminisztrációs témák

Munkavégzés helye: részben gödöllői jelenlétet igénylő feladatok, részben bárhonnan végezhető távmunka, fix munkahelyre bejárni egyáltalán nem kell

Munkaidő: heti 15-20 óra (változó, időszakonként előre egyeztetve)

Bérezés: nettó 1200 Ft/h

Kezdés: azonnal

Jelentkezéshez a cseh.balazs@civiliranytu.hu címre küldd el nekünk az önéletrajzodat!

Típus:
Állásajánlat
Gyakornoki pozíció
Beküldési határidő:
2021. január 22:01
magyar