Média asszisztensi pozíció Budapesten

Média Asszisztens

Offline (TV, rádió, közterület, sajtó, mozi) médiakampányok menedzselésével foglalkozó csapatunkba keresünk új kollégát!
Ha a számok mögött képes vagy észrevenni az összefüggéseket, érdekel a médiakampányok követése, és riportok készítésétől sem riadsz vissza jelentkezz hozzánk!

Feladataid lesznek:

  • A médiatervezők munkájának segítése a kampányok nyomon követésében, elemzésében és értékelésében
  • Kampányok vásárlása
  • Kampánymenedzsment
  • Riportok készítése
  • Médiatulajdonosokkal történő kapcsolattartás
  • A tervezési és kutatási szoftverek, eszközök megismerése

Te vagy az ideális jelentkező, amennyiben:
  • Excelt és Power Point-ot magas szinten ismered és használod
  • Kiemelkedő kommunikációs készséggel és problémamegoldó képességgel bírsz
  • Munkádra jellemző a precizitás
  • Képes vagy önállóan dolgozni, kíváncsian és alázattal állsz a munkához
  • Angol nyelvtudásod szóban és írásban egyaránt magabiztos

Előnynek számít:
  • Releváns szoftverek ismerete
  • Médiaügynökségi/sales house munkatapasztalat

Amire Tőlünk számíthatsz:
  • Kis csapatban, valóban együtt dolgozunk, és egymás ötleteire építünk
  • Rengeteget tanulhatsz a szakmáról, biztosítjuk a fejlődésedet
  • Open officeban dolgozunk, folyamatosan inspirálva egymást
  • Az ügynökségi munka mellett is figyelünk Rád és a work-life balance-ra

Jelentkezz hozzánk az alábbi oldalon található linken!

Típus:
Állásajánlat
Beküldési határidő:
2021. február 03:02
magyar