Junior Digital Planner pozíció

Digitális innováció. Közösségi média. Projektmenedzsment. Influencer együttműködés.
Belevágnál? Jelentkezz hozzánk!

Junior Digital Planner

Egy innovatív FMCG brand online médiakampányain dolgozó csapatunkba keresünk junior médiatervező kollégát. Nálunk a brief-től kezdve a megvalósításon át Te lehetsz a használt online csatornák projektmenedzsere, legyen szó klasszikus display hirdetésekről, PPC-ről, közösségi médiáról vagy akár egy influencer együttműködésről.

Junior tervezőként feladataid lesznek:

  • Online kampányok tervezése: display, PPC és social media csatornák bevonásával és azok teljeskörű projektmenedzsmentje
  • Az online kampányok stratégiai tervezésében való részvétel
  • Az ügyfelekkel és az online kiadókkal való napi szintű kapcsolattartás
  • Online médiavásárlás
  • Kampányoptimalizáció, az eredmények felügyelete és folyamatos javítása
  • A kampányok teljesülésének értékelése, riportálása, illetve a kampányokhoz tartozó ad-hoc riportok menedzsmentje

Téged keresünk amennyiben:

  • 1-2 éves online médiavásárlási / médiatervezési tapasztalattal rendelkezel
  • Van affinitásod a digitális megoldásokra, megvan benned a belső motiváció és ambíció, hogy ezen a területen fejlődj
  • Felsőfokú végzettséged van, és minimum középfokon beszélsz angolul
  • Pontos vagy és precíz, az adminisztratív feladatok elvégzésekor is
  • Terhelhető vagy, kiveszed a részed a csapatra háruló feladatokból
  • Önállóan tudod kezelni a párhuzamosan futó feladataidat

Előny a jelentkezés során (de nálunk biztosan megtanulod):

  • PPC rendszerek ismerete (főként Facebook és Google Ads)
  • Adszerver ismeret (Gemius DirectEffect)

Amire Tőlünk számíthatsz:

  • Rengeteget tanulhatsz a szakmáról, biztosítjuk a fejlődésedet
  • Open officeban dolgozunk, folyamatosan inspirálva egymást
  • Az ügynökségi munka mellett is figyelünk Rád és a work-life balance-ra
Típus:
Állásajánlat
Beküldési határidő:
2021. február 22:02
magyar